wizualizacjaDobrze zaprojektowany ogród powinien stanowić harmonię z otoczeniem oraz być odzwierciedleniem oczekiwań i upodobań przyszłego użytkownika. W tym celu podczas pierwszego spotkania z Państwem omawiamy główne założenia i funkcje przyszłego ogrodu oraz dokonujemy analizy krajobrazu. Po tych rozmowach na kolejnym spotkaniu przedstawiamy koncepcję ogrodu w postaci barwnych szkiców (wizualizacje). Po omówieniu i akceptacji z Państwa strony zaproponowanych przeze nas rozwiązań przystępujemy do realizacji projektu. Projekt zawiera rzut z góry, wykaz roślin oraz materiałów użytych do wykonania małej architektury ogrodowej. Dołączamy także wykonane wcześniej wizualizacje.

 

Po wykonaniu projektu na życzenie klienta podejmujemy się jego realizacji. Jest też możliwość, że projekt wykonują Państwo sami ale pod naszym nadzorem.

 


wizualizacjaJeśli Państwo nie życzą sobie projektu w formie technicznej nasza współpraca może polegać na stworzeniu jedynie koncepcji ogrodu.

 


Oferujemy także coroczną pielęgnację ogrodu. W przypadku kiedy Państwo nie będą chcieli skorzystać z tej usługi istnieje możliwość dodatkowego dołączenia zaleceń pielęgnacyjnych do projektu.